Narodziny miotu F

Nad ranem 18 września po raz kolejny byliśmy świadkiem cudu narodzin. Tym razem rodzicami została czeska para Talli Air Force Cat*Cz i Henry Blue Galaxy*Cz.

Narodziny kociąt z miotu E

30 sierpnia powitaliśmy na świecie urocze maluszki z miotu E. Mamy trzy szylkretowe dziewczynki, jedną niebieską bikolorkę i trzech kremowych chłopców. Mamą została Elsa Bedtime Story*PL a tatą Henry Blue Galaxy*CZ.

Mamy kolejną koteczkę rasy Napoleon

Nad ranem 30 sierpnia przyszła na świat kolejna dziewczynka rasy Napoleon. Rodzicami zostali Nemea Admiration*PL oraz Murmulet Paddin. Kociątko wychowuje się z pozostałymi maluszkami pod okiem mamusi i dwóch ciotek 🙂

Mamy pierwszego Napoleona

2 sierpnia przyszedł na świat długo wyczekiwany pierwszy maluszek rasy Napoleon urodzony w naszej hodowli. Mamą została Gama Semmp*PL a tatą Murmulet Paddin.

Kocur brytyjski

Nasza hodowla doczekała się własnego kocura brytyjskiego. Na początku czerwca zamieszkał z nami pochodzący z czeskiej hodowli Henry Blue Galaxy. Henry, po domowemu Henio, bardzo szybko się u nas zadomowił. Okazał się kotem bardzo towarzyskim, cierpliwym i lubiącym dzieci.

Nowa kotka w hodowli

Spełniło się moje marzenie o czarnej kotce brytyjskiej 🙂 W Dzień Matki 26 maja zamieszkała z nami Winnie Herbu Wiatraki*PL. Winnie bardzo szybko odnalazła się w naszej rodzinie, bez trudu zaprzyjaźniła się z pozostałymi kotami i zdobyła nasze serca wyjątkowym zamiłowaniem do pieszczot, tulenia i noszenia na rękach 🙂

Nowa kotka w hodowli

Przed świętami przybyła do nas nowa koteczka Talli z czeskiej hodowli Air Force Cat. Talli okazała się kochanym pieszczochem ale także niesamowitym rozrabiaką.

Powiększamy naszą hodowlę

Początkiem sierpnia w naszej hodowli zamieszkała piękna szylkretka Elsa Bedtime Story*PL. Elsa pochodzi z doskonałych linii hodowlanych. Ze strony ojca jest wnuczką EC Whisky Von Lindenpalais, najwyżej utytułowanego kota w kolorze w Polsce.

Nowa kotka w hodowli

29 maja powitaliśmy w naszej hodowli przepiękną koteczkę brytyjską krótkowłosą o imieniu UZMA Cinkers*PL. Uzma po ojcu i matce pochodzi z wybitnych niemieckich linii hodowlanych i nie ukrywamy, że wiążemy z nią duże nadzieje 🙂

Żegnamy kocięta z miotu A

Wszystkie kocięta z miotu A rozjechały się do swoich nowych domów. U nas zrobiło się bez nich pusto ale mamy nadzieję, że będą szczęśliwe, kochane i rozpieszczane przez swoich opiekunów. Na wykresie można zobaczyć jak nasze maluchy przybierały na wadze między 8 a 14 tygodniem.

NOWA KOTKA W NASZEJ HODOWLI

11 marca przybyła do naszej hodowli kotka perska ELZA Białe Aniołki*PL. Koteczka pochodzi z doskonałych niemieckich linii hodowlanych.

Pierwszy miot

14 stycznia doczekaliśmy się pierwszego miotu urodzonego w naszej hodowli. Szczęśliwą mamą sześciu uroczych maluchów została nasza najstarsza koteczka Vanessa.

Witamy!

Oficjalne otwarcie strony internetowej naszej hodowli My Furry Tails.