Warunki nabycia kociaka z naszej hodowli

– Wszystkie nasze kocięta posiadają rodowody wydane przez Polski Związek Felinologiczny reprezentujący w Polsce międzynarodową organizację felinologiczną World Cat Federation (WCF).
– Kocięta opuszczają naszą hodowlę w wieku około 16 tygodni. W dniu odbioru są dwukrotnie zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym,  trzy razy odrobaczone oraz posiadają mikrochip identyfikacyjny. Kocięta nie przeznaczone do hodowli przeprowadzają się do nowych domów po zabiegu kastracji.
– Z każdym nabywcą podpisujemy umowę sprzedaży kociaka.
– Nowy właściciel otrzymuje przy odbiorze: rodowód kociaka, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę.
– Rodzice kociąt posiadają badania w kierunku FIV (koci AIDS) oraz FeLV (kocia białaczka) z wynikiem ujemnym. Każdy kot hodowlany posiada badania genetyczne w kierunku PKD (wielotorbielowość nerek) z wynikiem negatywnym (genotyp N/N). Wszystkie koty, które ukończyły rok, mają wykonane badania kardiologiczne w kierunku HCM (kardiomiopatia przerostowa) z wynikiem prawidłowym.
– Nowy właściciel kociaka zostanie dokładnie poinformowany o pielęgnacji i żywieniu kotka.
– Cena kociaka w opcji na kolanka to koszt ok. 2800-3000zł. Cena do hodowli jest ustalana indywidualnie.
– Rezerwacja kociaka zostaje potwierdzona wpłatą zadatku w wysokości 500zł płatne na konto hodowcy.
– Zależy nam na znalezieniu dla naszych kociąt najlepszych domów, gdzie będą szczęśliwe i kochane. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży kociaka jeśli nabywca nie spełnia naszych oczekiwań i nie mamy pewności, że będzie dla kotka dobrym opiekunem.
– W szczególnych sytuacjach jesteśmy otwarci na dowóz kociaka do nowego domu jednak preferujemy odbiór malucha w naszym domu.
– Z nowymi właścicielami kociąt chcielibyśmy utrzymywać stały kontakt. Chętnie będziemy służyć radą i pomocą w wychowywaniu kociąt. Chcielibyśmy również otrzymywać od Państwa co jakiś czas zdjęcia i wiadomości jak się kociaki mają.