Warunki nabycia kociaka z naszej hodowli

– Wszystkie nasze kocięta posiadają rodowody.
– Kocięta opuszczają naszą hodowlę kiedy mają ukończone 14 tygodni.
– Są pod stałą opieką weterynaryjną. W momencie odbioru są trzykrotnie odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione zgodnie z planem szczepień. Posiadają również chip.
– Z każdym nabywcą podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.
– Nowy właściciel otrzymuje przy odbiorze: rodowód kociaka, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę (karma sucha i mokra na pierwsze dni w nowym domu, zabawki, kocyk pachnący domem).
– Nowy właściciel kociaka zostanie dokładnie poinformowany o pielęgnacji i żywieniu kotka.
– Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań kociaka. Koszt badań ponosi nabywca.
– Kocięta nie przeznaczone do hodowli przeprowadzają się do nowych domów po zabiegu wczesnej kastracji.
– Rezerwacja kociaka zostaje potwierdzona wpłatą zadatku w wysokości 1/3 ustalonej ceny kociaka.
– W przypadku rezygnacji z winy kupującego zadatek nie podlega zwrotowi.
– W przypadku zerwania umowy z naszej strony zadatek zostanie zwrócony w całości.
– Zabrania się dalszej sprzedaży kociaka. W przypadku rezygnacji z kociaka już po jego zakupie kotka należy zwrócić hodowcy.
– Zależy nam na znalezieniu dla naszych kociąt najlepszych domów, gdzie będą szczęśliwe i kochane. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży kociaka jeśli nabywca nie spełnia naszych oczekiwań i nie mamy pewności, że będzie dla kotka dobrym opiekunem.
– Powodem odmowy może być też decyzja o pozostawieniu kociaka w naszej hodowli. W takim przypadku zadatek zostanie zwrócony w całości.
– Z przyszłymi właścicielami kociąt pozostajemy w stałym kontakcie. Informujemy o rozwoju kociaka, przesyłamy zdjęcia i filmy.
– Jesteśmy otwarci na dowóz kociaka do nowego domu na terenie całej Polski. Transport do innych państw należy uzgodnić przed wpłatą zadatku.
– Z nowymi właścicielami kociąt chcielibyśmy utrzymywać stały kontakt. Chętnie będziemy służyć radą i pomocą w wychowywaniu kociąt. Chcielibyśmy również otrzymywać od Państwa co jakiś czas zdjęcia i wiadomości jak się kociaki mają.