Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej hodowli!

 

Hodowla My Furry Tails powstała w 2016 roku. Zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) działającym pod auspicjami World Cat Federation (WCF). Jesteśmy również członkiem The International Cat Association (TICA) oraz Klubu Kota X-Treme, który działa w Polsce pod patronatem TICA.

Naszym celem jest hodowanie kotów pięknych w typie, silnych i zdrowych oraz przyjaznych i dobrze zsocjalizowanych. Nasze koty są pełnoprawnymi członkami rodziny i towarzyszą nam w codziennych czynnościach. Nie ograniczamy im przestrzeni – chodzą tam gdzie chcą i same wybierają najlepsze miejsca do spania. Są przyjacielskie, czułe i kochające i mamy nadzieję, że te cechy będą przekazywać swojemu potomstwu. Kocięta od chwili narodzin przebywają z nami, są kochane, głaskane, przytulane. Są przyzwyczajone do codziennych odgłosów oraz obecności małych dzieci i zamieszania, jakie dzieci wokół siebie robią ale potrafią też skutecznie unikać zbyt nachalnych małych rączek 😉

Nasze koty są pod stałą opieką weterynaryjną. Kotki i kocury hodowlane są regularnie odrobaczane, zaszczepione, przebadane pod kątem FeLV, FIV oraz PKD z wynikiem negatywnym. Koty dorosłe posiadają badania kardiologiczne w kierunku kardiomiopatii przerostowej (HCM) z wynikiem prawidłowym. Dbamy o dobrą kondycję naszych kotów i odpowiednie żywienie. Nasze koty są na diecie BARF opartej na odpowiednio suplementowanym surowym mięsie – jest to najzdrowsza dieta dla kotów.

Osoby zainteresowane naszą hodowlą i kociętami zapraszamy do kontaktu. Maluchy można poznać w hodowli po wcześniejszym umówieniu się.